چرا به فتواي قتل شاهين نجفي اعتراض نمي کنيد؟ نامه سرگشاده مينا احدي به سازمانهاي اپوزيسيون جمهوري اسلامي و سازمانهاي سکولار و مدافع حقوق انساني.

Image and video hosting by TinyPic

يک هنرمند جوان فقط بدليل اينکه آهنگي اجرا کرده٬ موجي از تهمت و افترا و فحاشي و لمپنيزم و در عين حال يک فتواي مرگ دريافت ميکند و بيش از سي و چند ساعت است که در سايتها و در فيس بوک و در رسانه هاي جمهوري اسلامي٬ عليه او لجن پراکني ميکنند و اکثريت اپوزيسيون و رسانه هاي متعدد خارج از کشور در اين مورد يا سکوت کرده اند و يا در نهايت خبر کوتاهي از اين «آکسيون»  جديد حکومت جنايتکار اسلامي را بدون موضعگيري پخش کرده اند.

آيا اين موضوع مهم نيست؟ آيا نبايد بلافاصله موضعگيري کرد و تو دهن حکومتي زد که بدليل يک آهنگ در روز روشن فتوا ميدهد و سايتهاي مزدورانش عکس شاهين نجفي خواننده ايراني – آلماني  را در حاليکه به سرش نشانه رفته اند٬ و يا براي سرش پول تعيين کرده اند٬ را پخش ميکنند.

سوال من از همه احزاب و شخصيتهاي سياسي اپوزيسيون٬ از سلطنت طلبان٬ سکولارها و چپهاي سرنگوني طلب و همه روشنفکران و قلم بدستان و …  اينست که  چرا در اين مورد سکوت کرده ايد؟

واقعيت اينست که اين اولين بار نيست که مشتي آخوند از گور برخاسته فرمان مرگ صادر ميکنند و آنجايي که دستشان برسد٬ اعدام ميکنند و يا در خارج از کشور ترور سازمان ميدهند. اين بخشي از هويت جنبش اسلامي است که با جوخه اعدام و تيرباران و ترور جان گرفته و همه اين جنايات را به اسم الله و پيغمبرشان توجيه ميکنند و براي اينکه  بمانند و بچاپند به اين تقدس و هاله نوراني در مورد مذهب و اسلام و امام و پيغمبرشان احتياج دارند. آنها در قرن بيست و يک علنا اعلام ميکنند که خروج از اسلام  را با مرگ پاسخ ميدهند. و هر نوع نقد و مزاح از پيغمبر و امامانشان را با گلوله پاسخ ميدهند.

در بين اپوزيسيون جمهوري اسلامي مدتها است که بحث آلترناتيو حکومت اسلامي در ميان است. آلترناتيو اين دهن بستن و مقدس اعلام کردن برخي موضوعات و اجازه ندادن به وارد شدن هنر و نقد و مزاح به اين محدوده ها ٬ آيا چيزي بجز آزادي بی قید و شرط بيان و آزادي کامل هنر است؟ چرا در اين مورد آلترناتيوتان را اعلام نميکنيد؟

آيا نبايد امروز و در اين جنگ و جدال از آزادي بيان دفاع کرد؟ آيا نبايد در اين دعوا يکطرف ايستاد و عليه ارتجاع و جنايت و دهن بستن و خون ريختن حرف زد؟

تکليف اصلاح طلبان حکومتي و جنبش ملي اسلامي ظاهرا در اين دعوا روشن است. جناب مجتبي واحدي و تعدادي از دوستانشان٬ اعلام برائت از شاهين نجفي کرده و خواهان راه انداختن کمپيني در تقبيح کار او هستند. ظاهرا اسم بردن از يک امام در يک شعر » توهين » به ایشان و يا توهين به اعتقادات » مردم» است و اينها که از ازل تا ابد نماينده مردم! هستند٬ از طرف مردم عليه مردم چاقو ميکشند و با خونريزي ميخواهند همان مردم را ساکت کنند!! يک نفر در صفحه فيس بوک واحدي نوشته بود: من ضد اسلام هستم و خدا را قبول ندارم بايد کي را ببينم؟

گوشهايتان را به زمين بچسبانيد و همهمه يک جنبش عظيم ضد مذهبي در ايران را بشنويد. سي و سه سال حکومت فاشيست اسلامي با اصلاح طلب و اصولگرا و با مکلا و معمم اش خون ريخته و جنايت کرده و همه اين فجايع را با اتکا به خدا و پيغمبر و اسلام و همين هاله تقدس انجام داده است. پس عادي ترين عکس العمل جامعه  حمله به اين سنگرها و شکستن اين تابو ها است. چيزي که روزمره اتفاق مي افتد و شعر شاهين نجفي يکي از بروزات اين جنبش است.

دوستان گرامي!

براي مقابله با حکومت اسلامي و براي سرنگوني اين حکومت بايد در این زمينه ها حرف زد و مبارزه کرد و عليه بستن دهانها و در دفاع از آزادي بی قدی و شرط بيان به ميدان آمد.

کمترين انتظار از احزاب اپوزيسيون حکومت اسلامي اينست که در مقابل اين فتوای جنایتكارانه و تحرك اوباش ڄاقو بدست حكومت الله حرفي بزنند.

مينا احدي

۱۰ ماه مه ۲۰۱۲

امام نقی‌ (ع) رپ فارس ………….

حکم ارتداد شاهین نجفی صادر شد….

خشم خبرگزاری فارس از انتشار اهنگ «نقی» از شاهین نجفی

آهنگی که شاهین نجفی بخاطر ان حکم ارتداد گرفت

Advertisements

2 دیدگاه برای «چرا به فتواي قتل شاهين نجفي اعتراض نمي کنيد؟ نامه سرگشاده مينا احدي به سازمانهاي اپوزيسيون جمهوري اسلامي و سازمانهاي سکولار و مدافع حقوق انساني.»

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s